Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Program Lojalnościowy

Zbieraj punkty za zakupy i zyskaj 50 złotych na kolejne zakupy w sklepie internetowym La Fileja. Więcej

Wysyłka i dowóz

 

Szybki Odbiór

Odbiór osobisty, gotowe do odbioru w ciągu 30 minut (w ramach godzin otwarcia sklepu stacjonarnego) bez dodatkowej opłaty. Dotyczy produktów La Fileja oznaczonych jako dostępne w 24h i podsawowych makaronów (semolina z jajkiem): tagliatelle, spaghetti, rosołowy. Można ustalić telefonicznie dostępność innych makaronów w ramach usługi "szybki odbiór"

Dostawa Express

Na terenie Wrocławia oferujemy dostawę w trybie EXPRESS. Dotyczy produktów La Fileja oraz Re-di-Pate oznaczonych jako dostępne w 24 godziny i ppdstawowych makaronów jajecznych czyli Tagliatelle, spaghetti i rosołowy. Dostępność pozostałych makaronów oraz produktów La Bonbon należy ustalić telefonicznie. Zamówienie złożone w trybie Express w godzinach pracy La Fileja trafi do Państwa maksymalnie w ciągu dwóch godzin. Jeśli zamówienie zostanie złożone po po godzinie 16:00, może trafić do Państwa najpóźniej do godziny 11:00 rano w kolejnym dniu robocznym, a zamówienia złożone w piątek, najpóźniej do godziny 11:00 rano w sobotę. W przypadku zamówień w sobotę od godziny 14:00 oraz w niedzielę i święta, dostawa Express zostanie zrealizowana w najbliższym dniu robocznym do godziny 11:00.

Dostawa Standard

Dowozimy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. W soboty od 10:00-13:00.

 

Darmowa dostawa na terenie Wrocławia dla zamówień powyżej 149 złotych. Koszt dostawy standardowej na terenie Wrocławia wynosi 35 złotych.

 

Wysyłka kurierem

Darmowa wysyłka kurierem od 420 zł w pojemniku termiczny w suchym lodzie. Koszt wysyłki kurierem od 21 złotych i jest uzależniony od wagi. (Przykładowo, zamówienie o wartości 259 zł, 7 szt - 24 złotych)

Jeśli są Państwo naszym stałym klientem, można gromadzić pojemniki termiczne i zgłaszać nam odbiór kurierem, żeby nie wyrzucać pojemników które ponownie mogą zostać użyte. Prosimy zgłaszać możliwość odbioru na adres email zamowienia@lafileja.pl wskazując adres z którego należy odebrać, ilość posiadanych pojemników oraz preferowaną datę nadania. Prześlemy Państwu list przewozowy, który należy umieścić na przesyłce, a pojemniki najlepiej połączyć taśmą pakową oraz folią stretch.

Za zwrot pojemników przyznajemy punkty w ramach programu lojalnościowego. 50 pkt za 6 małych pojemników lub za 3 duże pojemniki.

Wysyłki kurierskie zlecamy od poniedziałku do czwartku, tak aby uniknąć weekendowego przestoju na magazynie. Firma DPD zazwyczaj dostarcza z dnia na dzień. W przypadku doręczenia w dzień kolejny, pojemnik termiczny z suchym lodem przechowuje towar bez uszczerbku do 48h.

Przesyłki nie dostarczone w ciągu 48h, wysyłamy ponownie, bierąc pełną odpowiedzialność za koszt towaru. Nie dotyczy to sytuacji, kiedy następuje nieudana próba doręczęczenia z winy odbiorcy, lub odbiorca przekieruje przesyłkę na inny adres dostawy.

Bardzo prosimy o niezwłoczne rozpakowanie przesyłki i umieszczenie towaru w odpowiedniej temperaturze według wskazań na opakowaniu. 

 

NEWSLETTER
Specjalne promocje dla subskrybentów newslettera. Zapisz się :)
Promocje i Przepisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl